Warning: Creating default object from empty value in /home3/od/public_html/gyrocopter.web.tr/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Gyrocopter Türkiye

Gyrocopter Türkiye , bu müthiş hava aracını ülkemize tanıtmayı amaçlamaktadır. Bu amaçla Gyro Türkiye, İspanya kökenli , dünyanın en eski ve iyi Gyro üreticisi Ela Aviation’ in da distribütörlüğünü almış bulunmaktadır.

Neden Gyrocopter Türkiye dedik ?

Çünkü Almanya’daki en son gittiğim fuardaki gözlemlerim ve diğer modeller üzerindeki deneyimlerim doğrultusunda, ülkemiz koşullarına en uygun model ve markanın ELA olduğunu gördüm. Avrupada yaygın bazı tam kapalı kokpite sahip alternatifler, o ülkelerdeki soğuk ve yağışlı hava koşulları için düşünülmüş ve üretilmiş çok başarılı modeller. Ancak bu kapalı modeller Türkiye koşulları için özellikle yaz dönemlerinde uçuş keyfini ve özgürlük hissini azaltmaktadır. ELA, Türkiye’deki her tür arazi ve hava koşuluna en yüksek uyumluluğu gösterebilmiş gyrocopterdir. Ayrıca ülkemizde gyrocopter uçuşlarını özendirmek ve yaygınlaştırmak misyonunu üstlenip, dürüst , istikrarlı , ilkeli ve güvenilir bir yol çizme konusunda kendime olan güvenimden de Gyrocopter Türkiye tanımını uçuş merkezimize yakıştırmaktan çekinmedim.

Lütfen gyro uçuşlarını tanımak veya denemek için bizi, Fly Alaçatı ‘yı ziyaret etmekten çekinmeyin.